İzmir Kiralık Ofis

Kendi işyerini açmak isteyenler giderlerini hesaplarken karşılarına en büyük yük olarak büro giderleri çıkmaktadır. Zira gider yalnızca büroya vereceğiniz kirayla kalmıyor. Büro kirasına, elektrik, su, doğalgaz ve internet faturaları da ilave edildiğinde firma sahiplerine çok büyük bir masraf tablosu çıkıyor. Bu tür masraflara katlanmamak için Colorans Group’un, avantajlı paylaşımlı İzmir kiralık ofis hizmetini değerlendirmenizi öneririz.

İzmir Konak’ta merkezi konumda bulunan 8 kişi kapasiteli ortak alanımızda yüksek hızlı internetimizi kullanarak ofis işlerinizi yapın. Elektrik, su, doğalgaz, kira ve aidat gibi masrafları düşünmeyin. Ofis temizliği zahmetine ve masrafına katlanmayın. Sadece işlerinize odaklanın. Kullandığın kadar öde sistemiyle ofis alanımızı kullanın.

İzmir Konak Lokasyonumuz

Colorans Group ortak İzmir kiralık ofis alanı Konak katlı otoparkının hemen arkasında bulunan Hayat Hastanesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü yanındadır. Konak metrodan 5 dakika yürüme mesafesindedir. Ayrıca ofisimiz bankalara, belediyelere, postaneye ve Kemeraltı çarşısına yürüme mesafesindedir. 

Paylaşımlı İzmir Kiralık Ofis Hizmetlerimiz

Kullanım süresi; Colorans Group ortak ofisini 6 gün 9:00-18:00 saatleri arası kullanabilirsiniz.

Kargo ve Posta Takibi; Tüm kargo ve postalarınızı ortak ofisimize ileterek işlerinizi planlayabilirsiniz.  Adınıza gelen kargoları siz olmadığınızda teslim alır ve size raporlarız.

Çay Kahve İkramları; Ofisimizde çalışırken ücretsiz olarak çay ve kahve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Büro Temizliği; Düzenli olarak ofis temizliğini sağlarız. Siz ortak ofisimizde işlerinize odaklanırken ofis hijyenini düşünmek durumunda kalmazsınız.

ortak calisma ofisleri 1024x768 - İzmir Kiralık Ofis
Call Now Button