Ortak Çalışma Ofisleri

Ortak çalışma ofisleri artık günümüzde daha çok tercih edilmektedir. Farklı sektörlerden insanların çalışma imkanına sahip olduğu bir çalışma sistemidir. Ofiste geçirilen vaktin kişilerin ihtiyaçlarına göre şekillendiği ortamlar daha cazip hale gelmiştir. Hal böyle olunca ortak ofis diğer adıyla paylaşımlı ofislere olan ilgi her geçen gün artmaktadır. İhtiyacın artmasından dolayı paylaşımlı ofis hizmeti sunan firmalarda günümüzde düzenli olarak artış göstermektedir.

Ortak Çalışma Ofisleri Nedir?

İhtiyaca yönelik belirlenen sürelerde saatlik, günlük ve aylık olarak kullanılan ofislere ortak çalışma ofisleri denilmektedir.  Bu tür ofisler belirli bir mekanda ortak bir masada bir arada çalışma imkanı sunmaktadır. Farklı sektörlerden insanlar bir araya gelmektedir. Böylece insanlar ortak çalışma ofislerini kullanarak işlerinizi yapabiliyorsunuz. Ayrıca daha çok sosyalleşme imkanına sahip olmaktadır.

Colorans Group ortak çalışma ofisini kullanarak hem İzmir’de merkezi bir konumda çalışma imkanına kavuşabilir hem de ücretsiz internet, fotokopi, yazıcı gibi araçlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuz kargoları adresimize yönlendirerek kargo takibinizi yapabilirsiniz. Dilerseniz toplantılarınızı 8 kişilik alanımızı kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Neden Ortak Çalışma Ofisleri?

Yapılan araştırmalar sürekli aynı ortamda aynı kişilerle çalışan insanların verimli olarak çalışamadığını göstermektedir. Ortak çalışma ofislerini kullanarak farklı sektörlerden farklı kişilerle iletişim olanağına sahip olan insanlar hem daha çok sosyalleşme imkanına hem de yeni iş ve kariyer imkanlarına sahip olmaktadır.

Ortak çalışma ofislerini kullanarak ofis kullanım zamanınızı planlayarak kullandığınız kadar ofis kullanım ücretine sahip olursunuz.  Ayrıca toplantı, etkinlik ve eğitimlerinizi bu alanda gerçekleştirme imkanı elde edersiniz.

Ortak Çalışma Ofislerinden Kimler Yararlanabilir?

Ortak çalışma ofisleri kullanım ve ücret avantajlarından dolayı küçük ölçekli işletmeler, serbest olarak çalışanlar, start-up’lar ve aynı zamanda öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.

Küçük ölçekli işletmeler bu tür ofisleri tercih ederek, elektrik, su, doğal gaz, internet, kira ve aidat gibi masraflardan kurtulmaktadır. Ayrıca etkinlik ve toplantılarını düzenleyebiliyor, kargolarını adresimizi kullanarak yönetebiliyorlar. Serbest çalışanlar ev ortamından uzaklaşarak işlerini daha verimli bir şekilde gerçekleştirme imkanına sahip oluyorlar.  Girişimci firmalar daha az masrafla işlerini yönetebiliyorlar.

Colorans Group İzmir Konak’ta katlı otoparkının hemen arkasında bulunan Sağlık İşhanı’nda sizlere rahat ve konforlu bir ortak çalışma ofisi ortamı oluşturdu. Bize ulaşarak paylaşımlı ofis ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  Ortak ofis kiralama avantajlarından yararlanarak masraflarınızı azaltabilirsiniz. Colorans Group’a 0552 278 37 68 numaralı telefondan veya info@colorans.com  e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

ortak calisma ofisleri 1024x768 - Ortak Çalışma Ofisleri
Call Now Button