TOPLANTI ODASI KİRALAMA

İzmir Toplantı Odası Kiralama

Colorans Group, İzmir Toplantı Odası Kiralama hizmetini 2020 yılında sunmaya başlamıştır. Güler yüzlü ve profesyonel ekibimizle İzmir’de yapacağınız etkinlere ev sahipliği yapmak hedefindeyiz. İzmir’in merkezi konumu Konak’ta, metroya 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Sağlık İş hanında bulunan toplantı odamızda ihtiyaç duyacağınız tüm görüşme ve etkinlikleri gerçekleştirmeniz için Colorans Group hizmetinizdedir.  Kurumsal şirketler, danışmanlar, psikologlar, avukatlar, ilaç firmaları ve serbest çalışanlar için toplantı odamız idealdir. Uygun fiyatlarla toplantı odamızı günlük, saatlik ve haftalık kiralama imkanı sunuyoruz.

İzmir Toplantı Odası Kiralama Hizmeti Olanakları

Colorans Group İzmir’de hizmete sunduğu toplantı odasının özellikleri şöyle;

  • 8 kişilik toplantı masası
  • 65*100 Teleskopik ayaklı yazı tahtası / White board
  • Yüksek hızda internet
  • İsteğe bağlı filtre kahve, demleme çay, bitki çayları, su, meyve ve kurabiye
  • Fotokopi, çıktı ve belge tarama hizmetleri
  • Teknik destek
  • Klima

İhtiyacınıza uygun seçenekler üretmeyi hedefleyen Colorans Group uygun fiyata nezih bir ortamda toplantı ve etkinlik gerçekleştirme imkanı sunmaktadır.  Toplantı odamız İzmir’in kalbi Kemeraltı alışveriş bölgesine, Konak metroya, İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, banka ve devlet kurumlarına yürüme mesafesindedir. Toplantı salonumuzun hemen yanında Konak katlı otoparkı bulunmaktadır. İster aracınızla, ister metro veya otobüsle ulaşımı çok rahattır. 

Toplantı salonumuzda eğitimler, konferanslar, sunumlar düzenleyebilir müşteri ve konuklarınızı çok rahat bir biçimde ağırlayabilirsiniz. 

İzmir toplantı odası kiralama hizmetini bizden alın kazançlı çıkın. 

Teklif ve daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak ihtiyacınızı ayrıntılı olarak bize iletebilirsiniz.

toplantı odası kiralama 768x512 - İzmir Toplantı Odası Kiralama
Call Now Button