İzmir Paylaşımlı Ofis

Paylaşımlı Ofis Nedir?

Paylaşımlı ofis (Ortak Ofis ) farklı sektörlerden çalışanların aynı ofis ortamını şahsi ve şirketle ilgili işlerini yapabilmeleri için tasarlanmış yeni nesil çalışma sistemidir. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle standart ofis kavramı yerini paylaşımlı ofise bırakmıştır. Colorans Group bu sektöre yeni bir soluk getirmek amacıyla uygun fiyata İzmir paylaşımlı ofis hizmeti sunmaktadır. 

Paylaşımlı ofisin avantajları nelerdir?

Paylaşımlı ofisin standart ofislere göre birçok avantajı bulunmaktadır. 

Bunlardan en önemlisi paylaşımlı ofis standart ofise göre oldukça ekonomiktir. Standart bir ofiste ödemek zorunda olduğunuz kira, elektrik, su, internet, doğal gaz ve aidat gibi masraflar paylaşımlı ofiste yoktur. Uygun tek bir ücretle ofisiniz, hızlı internetiniz ve posta takibinizi yapabileceğiniz bir adresiniz olmaktadır.

Paylaşımlı ofisin bir diğer önemli avantajı farklı sektörlerden insanların aynı ortamda çalışması dolayısıyla farklı iş imkanları elde edilmektedir. Ayrıca çalışanlar daha rahat bir ortamda çalışmakta ve sosyalleşmektedir. 

Paylaşımlı ofiste ihtiyacınız olan fotokopi, çay ve kahve gibi hizmetler verilmektedir. Ayrıca tüm kargo ve postalarınızı adresimize yönlendirerek kargo takibinizi yapabilirsiniz. 

Colorans Group, İzmir paylaşımlı ofis hizmetini 2020 yılı itibariyle sunmaya başlamıştır. Ortak ofisimiz, İzmir’de Konak metroya, katlı otoparka, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, banka ve devlet kurumlarına yürüme mesafesindedir. Standart ofis masrafından kurtulmak isteyen şirketler, serbest çalışanlar, avukatlar, muhasebeciler, mimarlar ve büyük bir ofisi olmayan firmalar için İzmir paylaşımlı ofis hizmeti çok iyi bir seçenektir. Ayrıca ihtiyaca bağlı olarak paylaşımlı ofisimizi saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralama imkanınız bulunmaktadır. 

Colorans Group paylaşımlı ofis özellikleri;

  • 8 kişilik masada çalışma imkanı
  • Hızlı internet
  • Self-servis çay, kahve imkanı
  • Tarayıcı ve yazıcı kullanımı
  • İzmir Konak metro ve otobüs duraklarına yürüme mesafesi
  • İhtiyaç dâhilinde uygun fiyata toplantı salonu kiralama hizmeti
Detaylı bilgi ve bizden teklif almak için aşağıdaki butonları kullanarak 7/24 ulaşabilirsiniz. 
 
paylasimli ofis 768x512 - İzmir Paylaşımlı Ofis
Call Now Button