Paylaşımlı Ofis Nedir?

paylasimli ofis izmir 1024x768 - Paylaşımlı Ofis Nedir?

Paylaşımlı ofis nedir? Paylaşımlı ofis kullanmak ne gibi avantajlar sağlar? Sizlere biraz bahsetmeye çalışacağız.

Günümüzde teknolojinin ilerlemesiyle dünya tabiri caizse küçüldü. Herkes işlerini daha hızlı çözmeye başladı. Çoğu insan işlerini bilgisayar ve telefonlarından halledebilir hale geldi. Bu değişimle birlikte ofis kavramı da tüm dünyada değişmeye başladı. Standart ofislerin yerini paylaşımlı ofis almaya başladı.  

Colorans Group bu bağlamda İzmir Konak’ta merkezi bir lokasyonda butik paylaşımlı ofis seçeneğiyle insanlara daha çok paylaşımda bulunabileceği, sosyalleşebileceği imkân sağlamaktadır. Ayrıca ofis kiralarının çok yüksek olması bunun üzerine elektrik, su, doğalgaz, internet, aidat gibi birçok masrafın eklenmesi insanları paylaşımlı ofis seçeneğini düşünmesine yol açtı.

Peki Paylaşımlı Ofis Nedir?

Peki paylaşımlı ofis nedir? Paylaşımlı ofis, farklı alanlarda çalışan insanların tek bir ofisi ortak şekilde kullanması olarak tanımlanabilir. Bu kişilerin ortak ofisleri işleri olduğu zaman kullanabilme imkanı olduğundan paylaşımlı ofisi çok cazip hale getirmektedir. Ayrıca aynı şirketten farklı kişilerin kullanması da söz konusu olduğundan ofisin kirasını paylaşma imkanı vermektedir. Bunun dışında serbest meslek erbabı kişilerde bir ofis kiralamak yerine ortak ofisi kullanarak işlerini rahatça hallede bilmektedir. Mimarlar, mühendisler, muhasebeciler, avukatlar, serbest meslek sahipleri ve şirket masraflarını düşürmek isteyen firmalar rahatlıkla paylaşımlı ofis seçeneğinden yararlanabilirler.

Paylaşımlı ofiste toplantılarınızı düzenleme imkanı da bulunmaktadır. Sadece toplantılarınızı yapmak için bir ofis ihtiyacı doğduğunda sadece bu zamanlar için ödeme yapmak ortak ofis kullanıcıların avantajlarından bir tanesidir. Ortak ofis kullanıcıları ayrıca kargolarını bu adrese yönlendirerek kargo takiplerini yapma imkanına sahip olurlar.

Colorans Group paylaşımlı ofisini saatlik, günlük, aylık ve yıllık olarak kiralama avantajına sahipsiniz. Ayrıca Konak metroya 5 dakika mesafede konumlanan alanımız rahat erişim imkanı tanımaktadır. Siz sadece işinizi düşünecek, ofis temizliği, güvenlik, faturalar, kira ve aidat gibi külfetlere katlanmak ve ofisi kullanmadığınız zamanlarda ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız.  

Colorans Group Konak katlı otoparkının hemen arkasında bulunan Sağlık İşhanı’nda sizlere rahat ve konforlu bir çalışma ortamı sunmaktadır. Bize ulaşarak paylaşımlı ofis ücretlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  Ortak ofis kiralama avantajlarından yararlanarak masraflarınızı azaltabilirsiniz. Colorans Group firmasına 0552 278 37 68 numaralı telefondan veya info@colorans.com  e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Call Now Button