Rusça Yeminli Tercüman – Noter Yeminli Tercüme

Rusca yeminli tercuman - Rusça Yeminli Tercüman - Noter Yeminli Tercüme

Rusya siyasi ve ticari işbirliği içerinde olduğumuz komşu ülkelerimizden biridir.  Rusya ile ilişkilerimiz genellikle turizm ve ticari alanlardadır. Hal böyle ile olunca genellikle Türkçe Rusça ve Rusça Türkçe tercümeler genellikle yoğun olarak ticari ve turizm alanlarında olmaktadır. Colorans Group profesyonel Rusça yeminli tercüman kadrosuyla bu taleplere karşılık vermektedir.

Rusça Yeminli Tercüme

Rusça tercümeler resmi bir nitelik taşıması isteniyorsa bu tür çevirilerin yeminli tercüman tarafından yapılması gerekmektedir. Bir tercümenin yeminli tercüme sayılabilmesi için belgelerin Rusça yeminli tercüman tarafından ıslak imzalı olarak imzalanması gerekmektedir. Böylece yeminli tercüman Rusça tercümeyi doğru olarak yaptığını belgede beyan etmiş olur.

Rusça Noter Onaylı Tercüme

Colorans Group talep halinde yeminli tercümelerin noter tasdik işlemlerini yapıp müşteriye bu şekilde teslim etmektedir. Noter ücreti sayfa sayısı ve belgede bulunan satır sayısı baz alınarak hesaplanmaktadır. Noter ücreti için ayrıntılı bilgiyi bize ulaşarak detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Rusça Apostil İşlemleri

Eğer yemin ve noter işlemleri yapılacak belgeleriniz Rusya’da kullanılacaksa bu belgeye apostil yapılması gerekmektedir. Colorans Group belgelerinizin apostil işlemlerini de yaptırmaktadır.

Rusça Tercümesi Yaptırılan Belgeler

Rusça tercümeler genellikle ticari ve evlenme işlemleri üzerine yapılmaktadır. Tercümesi yapılan belli başlı Rusça evraklar;

 • Pasaport
 • Doğum belgesi
 • Ölüm belgesi
 • Diploma
 • İkametgah
 • Bekarlık belgesi
 • Boşanma evrakları
 • Mahkeme kararları
 • Kimlik
 • Vekaletler

Rusça Tercümesi Yapılan Belirli Alanlar

 1. Noter Tasdikli Rusça Tercüme
 2. Ticari Rusça Tercüme
 3. Edebi Rusça Tercüme
 4. Akademik Rusça Tercüme
 5. Teknik Rusça Tercüme
 6. Hukuki Rusça Tercüme
 7. Tıbbi Rusça Tercüme
 8. Kitap Rusça Tercümesi
 9. Lokalizasyon

Rusça Tercüme Fiyatları

Rusça tercüme ücretlendirmesi belgenin yemin, noter ve apostil işlemlerine bağlı olarak değişmektedir. Genel olarak belgede sadece çeviri yapılacaksa boşluksuz 1000 karakter üzerinden fiyatlandırma yapılır. Bize ulaşarak belgeniz ile detayları paylaşarak hızlıca teklif alabilirsiniz. Teklife istinaden ödemelerinizi eft ve havale yoluyla yaparak işleminizi başlatabilirsiniz. Ayrıca belgeleriniz tasdik gerektiriyorsa sizlere kargo yoluyla iletilmektedir. Ayrıca tasdik gerektirmeyen belgeler e-posta aracılığıyla da sizlere iletilebilir.  Detaylı bilgi ve siparişleriniz için bize 05522783768 veya info@colorans.com adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

Call Now Button