Pasaport Tercümesi

Tüm dillerde pasaport tercümesi için profesyonel yeminli tercüman kadromuza ulaşabilirsiniz.

Pasaport ister turistik olarak ister iş bağlantılarımız yurtdışı gezilerimiz için vazgeçilmez belgemiz. Çok önemli bir belge olduğu için çoğu kurum pasaport tercümesi talep etmektedir. Colorans Group tüm dünya dillerinde yeminli ve noter onaylı pasaport çevirisi yapmaktadır.

Başta İngilizce, Rusça, Almanca, İtalyanca, Fransızca, Azerice, Arapça olmak üzere tüm dillerde pasaport çeviri taleplerinizi bize mail ve telefon aracılığıyla iletebilirsiniz.

Resmi bir belge niteliği taşıdığından pasaport çevirisi birçok farklı durumda talep edilebilir. Bunlardan bazıları turistik geziler, yabancılara gayrimenkul alım satım işlemleri, yurt dışı şirket ve kurumlara başvuru, ticari iş gezileri ve yurtdışında çalışma gibi durumlarda pasaport tercümesine ihtiyaç vardır. Colorans Group yeminli tercüman kadrosuyla tüm dillerde hızlı, güvenilir ve kaliteli noter onaylı pasaport tercümesi hizmeti vermektedir. Firmamız noter onayı yapılan belgelerinizin apostil takip işlemlerini de yapmaktadır.

Pasaport Tercüme Fiyatları

Pasaport tercüme fiyatları tercümesi yapılacak dile bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Tercüme ve noter fiyatları ayrı hesaplanan fiyatlardır. Hem güncel çeviri fiyatlarımız hem de notere vereceğiniz ücret hakkında bilgi ve teklif almak için bize telefon ve mail ile ulaşabilirsiniz.

Pasaport Tercümesi Süreci ve Süresi

Pasaport belgeleriniz bize ulaştıktan sonra tercümesi 1-2 saat içerisinde hazırlanmaktadır. Tercümesi bitmiş belgeniz ister yeminli olarak hemen,  ister noter onayı yaptırılarak 1 saat içerisinde sizlere teslim edilir.

Belgelerinizi ister ofisimize gelerek, ister kargo ile teslim alabilirsiniz. 81 ile kargo ile teslimat sağlıyoruz. Ödemelerinizi ise eft, havale ve kredi kartı aracılığıyla yapabilirsiniz.

pasaport tercümesi
pasaport tercümesi
Call Now Button