Ortak Ofis Kiralama – İzmir

Yeni iş kurmayı düşünenler giderlerini hesaplarken karşılarına en büyük yük olarak ofis masrafları çıkmaktadır. Çünkü masraf sadece ofise vereceğiniz kirayla sınırlı kalmıyor. Ofis aidatı, elektrik, su, doğalgaz ve internet faturaları da eklendiğinde şirket sahiplerine çok büyük külfetler oluşturuyor. Bu durumdan ötürü Colorans Group’un, avantajlı İzmir ortak ofis kiralama hizmetini değerlendirmenizi öneririz.

İşlerinizde kalite ve başarıyı uygun çalışma ortamlarını kullanarak yakalarsınız. Tabi böyle bir ortamı oluşturmak için yeterli sermayeniz yoksa alternatif çözümler bulmak kaçınılmazdır. Sizde İzmir’de merkezi bir lokasyonda kira, faturalar, aidat gibi masrafları düşünmeden bir ortak ofis alanı arıyorsanız Colorans Group’un ortak ofis çözümleri tam sizlik!

İster sadece siz, ister ekibiniz ile birlikte ortak ofis ihtiyacınız olsun. Taleplerinize göre Colorans Group’un 8 kişilik paylaşımlı ofis alanı sizleri ofis bulma, ofisi dayayıp döşeme ve masraflarıyla uğraşma sorunlarından kurtarır. İzmir ortak ofis kiralama hizmetimizle enerjinizi sadece işinize harcayacaksınız.  

Colorans Group paylaşımlı ofis hizmetleri sizi kendi ofisiniz için yapacağınız masraflardan yaklaşık %50-%60 oranında kurtaracaktır. Uygun fiyatlarla, tek fatura ve kullandığın kadar öde sistemiyle sizin de merkezi bir lokasyonda ofisiniz olur. Hemen çalışmaya başlarsınız.

İzmir Ofisiniz En Merkezi Lokasyonda Olsun

Colorans Group İzmir Konak metroya 5 dakika yürüme mesafesindedir. Konak katlı otoparkının arka tarafında, Hayat Hastanesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün hemen yanı başındadır. Ayrıca ofisimiz tüm belediye kurumlarına, bankalara, postaneye ve Kemeraltı çarşısına yürüme mesafesindedir. Ortak ofis kiralama hizmetinden yararlanarak merkezi lokasyonda bir ofise sahip olun.

Ortak Ofis Kiralama Hizmetiyle Sunduğumuz Hizmetler

İzmir ortak ofis kiralama hizmeti sayesinde aşağıdaki olanaklara sahip olursunuz.

Kullanım süresi; Colorans Group paylaşımlı ofisinden 6 gün 9:00-18:00 saatleri arasında dilediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Kargo ve Posta Hizmetleri; Tüm kargo ve postalarınız takip edilerek size detaylı olarak raporlanır. Göndermek istediğiniz posta ve kargolarınız sizin adınıza iletilir.

Rahat erişim imkanı; Ofisimize metro, otobüs ve şahsi aracınızı kullanarak rahatça gelebilirsiniz. Ofisimizin hemen yanında Konak katlı otoparkı bulunmaktadır.

Çay Kahve İkramları; Ofisimizde çalışırken ücretsiz olarak çay ve kahve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Ofis Temizliği; Ofisimizin temizliği düzenli olarak yapıldığından her zaman temiz bir ortamda çalışma imkanınız olur. Normal ofisinizde yapmanız gereken temizlik işleriyle uğraşmak durumunda kalmazsınız.

ortak calisma ofisleri 1024x768 - Ortak Ofis Kiralama - İzmir
Call Now Button