İzmir Coworking Alanı

Çalışanlar için rahat çalışma ortamı sağlamayı ilke edinen Colorans Group, İzmir coworking alanıyla kaliteli hizmet vermektedir. Ofis masraflarını azaltmayı amaçlayan çalışanlar için en uygun seçenek paylaşımlı ofislerdir. Kira, faturalar ve aidat masrafları ofisler için ağır bir yük oluşturmaktadır. Bu külfetlerin hiçbirine katlanmadan uygun tek bir ücretle Colorans Group’un İzmir coworking alanlarını saatlik, günlük, aylık ve yıllık kullanma imkanı sunuyoruz.

Serbest çalışan veya öğrencisiniz ve laptopunuzla yüksek hızlı internet ile bir çalışma alanına ihtiyaç duyuyorsunuz. İşte İzmir’de merkezi bir konumda ihtiyacınız olduğu zaman gelip çalışabileceğiniz bir ortak alanınız var. İzmir coworking alanımızda yeni ilhamlar elde edebilir, sadece işinize odaklanabilirsiniz.

Şirketinizi yeni kurdunuz ve ofis masrafları aklınıza takılıyor. Bu masrafları asgariye indirmek istiyorsunuz. Yada sürekli ofis kullanma ihtiyacınız olmuyor. Dilediğiniz zaman gelip işlerinizi halledebileceğiniz bir alana ihtiyaç duyuyorsunuz. Çayımı, kahvemi alayım rahatça işimi yapayım istiyorsunuz. İşte Colorans Group ortak ofisi tam size göre.

İzmir Coworking Alanımızın Özellikleri

Colorans Group paylaşımlı ofisi Konak metroya 5 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Sizlere rahat ulaşım imkanı sunuyor. 8 kişilik ortak alanıyla ister tek kişi, ister ekip arkadaşlarınızla gelip çalışabilirsiniz. Sadece işiniz olduğunuzda gelip çalışma imkanınız bulunuyor. Böylece ofis için masraflarınızı asgariye indirme imkanınız var. Kullandığın kadar öde sistemiyle çalışıyoruz. Çay ve kahve makinamız var. Gün içerisinde çayınızı ve kahvenizi alıp rahatça işinizi yapabiliyorsunuz. Toplantı veya etkinlik düzenlemek istiyorsunuz. Bunun içinde zamanını önceden belirtiyorsunuz. Size alanımızı hazırlıyoruz. Colorans Group’un butik tarzında sunduğu ortak alanında uygun fiyatlarla tüm işlerinizi yapıyorsunuz.

İzmir Coworking Alanı Ücretleri

Colorans Group kullandığın kadar öde sistemiyle hizmet vermektedir. Saatlik, günlük, haftalık, aylık ve yıllık kullanım seçeneklerimiz mevcut. Müşteri taleplerine göre en uygun fiyatları sunuyoruz. Colorans Group alanımızı ortak ofis olarak kullanan müşterilerimize indirimli fiyatlarla toplantı ve etkinlik yapma imkanı sunuyoruz. Bize ulaşarak taleplerinize göre uygun fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir Coworking Alanımız Nerede

Colorans Group paylaşımlı ofisimiz Konak merkezde İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Hayat Hastanesinin hemen yanındaki sokakta bulunuyor. Konak metroya 5 dakika mesafedeyiz. Detaylı adresimize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Izmir coworking 1024x1024 - İzmir Coworking Alanı

Call Now Button