İzmir Toplantı Salonları

Tüm iş süreçlerinizi opsiyonel koşullarda yönetmek için farklı alternatifler arıyorsanız İzmir toplantı salonları arasında tercihinizin firmamızdan yana olmasını tavsiye ediyoruz. Elbette gerçekleştireceğiniz toplantıların katılımcı sayısının belirli bir oranda olması gerekiyor. Dolayısıyla salonumuzun kişi bakımından kapasitesini hemen belirtelim ve diğer avantajları hakkında sizleri bilgilendirelim. Ofis tarzında dizayn edilmiş salonumuz 8 kişinin aynı anda toplantı yapabilmesine imkan tanıyan özelliklerde tasarlanmıştır. Elbette söz konusu toplantının sağlıklı ilerleyebilmesi için ofisimizi sizin rahat edeceğiniz şekilde destekleyici unsurlarla donattık. Söz gelimi bilgisayarınızı yanınızda getirmeniz durumunda toplantılar için hayati öneme sahip printer yani yazıcı desteği sağlıyoruz.

İzmir Ofis Kiralama Lokasyonunda Aranılan Firmayız

Yenilikçi hizmet kuşağında yer alan bu yöntemi kullanarak aynı zamanda iş süreçlerinizi periyodik olarak ofisimizden yönetebilir ve profesyonel bir anlayışla çalışmalarınıza yön verebilirsiniz. Dolayısıyla İzmir ofis kiralama lokasyonunda aranılan kuruluş olan firmamızın etkin çalışmalarından yararlanmanızı öneriyoruz. İzninizle küçük fakat önemli bir detay daha paylaşalım self servis olarak ofisimizde çay ve kahve makinesi bulunmaktadır. Bu nedenle yoğun tempolu bir toplantı için ofisimizde rahat bir çalışma sürdüreceğinizi düşünüyoruz. Elbette bu kiralama sürecinde saatlik, günlük, haftalık, hatta aylık bir periyodik toplantılarınız için talepte bulunabilirsiniz. Tabi takdir edersiniz ki doluluk oranımız göz önünde bulundurularak belirli bir program ayarlayabilmemiz için önceden rezervasyon yaptırmanız çok yararlı olacaktır.

Ofis Kiralama Yöntemi Büyük Avantaj Sağlıyor

Hepimizin bildiği üzere özellikle büyük şehirlerimizde uzun dönem ofis kiralama yöntemi oldukça pahalı ve çok fazla ilave masrafa neden oluyor. Yüksek kira bedelleri, vergiler, ofisin açık kalmasını sağlayacak çalışanların maaş ve sigortaları gibi daha birçok kalemde maliyete neden olacak geleneksel yöntem yerine geliştirilen dönemsel kiralama yöntemini sizlerin de sıklıkla kullanacağınızı düşünüyoruz. Üstelik ofisimiz İzmir’in merkezinde ve son derece kolay ulaşım sağlanacak bir konumda bulunuyor. Ayrıca bankalar dışında her türlü kamu kurum ve kuruluşuna yakın mesafede bulunan ofisimizden geçici olarak ayrılıp geri dönmeniz gerektiğinde birçok işleminizi rahatlıkla yaparak toplantınıza devam edebiliyorsunuz. Kemeraltı Çarşısına oldukça yakın mevkideki ofisimizi web sayfamızda yer alan görseller üzerinden inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. İzmir toplantı salonları ve Ofis kiralama lokasyonunda profesyonel hizmetler üreten firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Telefonlarımızı günün her saatinde arayabilir ve makul fiyatlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

Izmir Toplanti Salonlari 1024x1024 - İzmir Toplantı Salonları

Call Now Button