Ukraynaca Yeminli Tercüman

Colorans Group,  İzmir şehrinde profesyonel Ukraynaca tercüme hizmeti vermektedir. Ukraynaca ve Türkçe dillerine hakim tercüman kadrosuna sahibiz. Özellikle alanında en az 10 yıllık deneyime sahip Ukraynaca yeminli tercüman ekibimizle kaliteye çok önem veriyoruz. Ayrıca yeminli ve noter onaylı belgelerinizi tüm Türkiye’ye kargo yolu ile ulaştırıyoruz.

Ukraynaca Yazılı Tercüme

Belgeleriniz metninizin alanına ve terminolojisine en uygun tercümanımız tarafından yapılmaktadır. Ayrıca tercüme sonrası editör kontrolünden geçerek sizlere teslim edilmektedir. Ukraynaca tercümesini yaptığımız bazı yazılı tercüme alanları:

  • Edebi Ukraynaca Tercüme
  • Tıbbi Ukraynaca Tercüme
  • Teknik Ukraynaca Tercüme
  • Hukuki Ukraynaca Tercüme
  • Ticari Ukraynaca Tercüme
  • Web Sitesi Ukraynaca Tercüme

Ukraynaca Noter Onaylı Tercüme

Noter onayı gerektiren belgeleriniz, uygun formatta hazırlanarak sizlere teslim edilmektedir. Ukraynaca yeminli tercümanımızın bağlı bulunduğu notere giderek belgelerinize noter onayı yaptırabilirsiniz.  Tüm tercümanlarımız İzmir ilinde yemin zaptı bulunan tercümanlardan oluşmaktadır.

Ukraynaca Yeminli Tercüme

Yeminli tercümesi gereken belgeleriniz, Ukraynaca yeminli tercüman imza ve kaşesini içeren formatta tarafınıza teslim edilmektedir. Belgelerinizi bize whatsapp veya eposta yoluyla ileterek fiyat ve süre bilgisi alabilirsiniz.  Yeminli tercümelerinizi ister ofisimizden, ister kargo yoluyla adresinize teslim alabilirsiniz.

Ukraynaca Evlilik Belgesi Tercümesi

Ukraynalı vatandaşla evlilik için gereken doğum belgesi, bekarlık belgesi ve pasaport tercümeleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Ukrayna’dan aldığınız orijinal belgelerin apostilli olarak gelmesi gerekmektedir. 1 iş günü içerisinde evlilik belgelerinizin tercüme ve noter onaylarını gerçekleştiriyoruz.  Bizden aldığınız belgeleri nikah dairesine sunarak nikah başvurusu yapabilirsiniz.

Ukraynaca Sözlü Tercüme

Ukraynaca dilinde sözlü tercümeleriniz için firmamıza başvurabilirsiniz. Her türlü iş görüşmeleri, nikah tercümanlığı ve turistik gezi tercümanlığı hizmet verdiğimiz alanlardan birkaçı. Ayrıca tapu işlemleri için ihtiyaç duyduğunuz adli yeminli tercüman kadromuzda mevcut.  Tercümanlarımız insan ilişkileri kuvvetli, Ukraynaca ve Türkçe dillerine hakim tercümanlardan oluşmaktadır.

Ukraynaca Tercüme Fiyatları

Belgenin türüne ve hacmine bağlı olarak Ukraynaca yazılı tercüme fiyatları değişmektedir. Ukraynaca sözlü tercüme fiyatları ise süreye bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Tüm fiyat tekliflerimiz sizden detaylı bilgiler alındıktan sonra 1 saat içerisinde verilmektedir. Bize 0552 278 37 68 numaralı telefondan veya info@colorans.com eposta adresimizden ulaşarak fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ukraynaca Yeminli Tercuman - Ukraynaca Yeminli Tercüman
Call Now Button