İzmir Farsça Tercüme

İzmir Farsça Tercüme bürosu Colorans Group, Farsça tercüme alanında uzman tercüman kadrosuyla tercüme hizmeti vermektedir. İzmir tercüme bürosu Colorans Group, Farsça Tercüme hizmetini internet ve kargo yoluyla tüm Türkiye’ye göndermektedir. Yurt dışı Farsça çeviri ihtiyaçlarınızı da internet ve uluslararası kargo ile teslim etmekteyiz

Colorans Group, İran uyruklu kişilerin pasaport, ölüm belgesi, doğum belgesi, bekarlık belgesi ve diğer tüm resmi belgelerini yeminli ve noter onaylı olarak tercümesini yapmaktadır. Ayrıca yaptığımız yeminli tercümeler İran konsolosluğu tarafından kabul görmektedir. Tercümanlarımız özellikle en az 10 yıl deneyime sahip anadili Farsça olup Türkiye’de ikamet etmektedir.

Farsça Yazılı Tercüme

Tercümesi istenen belgenizin uzmanlık alanına uygun Farsça tercümanımız tarafından belgeleriniz kaliteli ve zamanında tercüme edilmektedir. Farsça yazılı tercüme hizmeti verdiğimiz bazı alanlar;

  • Tıbbi Farsça Tercüme
  • Teknik Farsça Tercüme
  • Edebi Farsça Tercüme
  • Ticari Farsça Tercüme
  • Hukuki Farsça Tercüme
  • Akademik Farsça Tercüme
  • Web Sitesi Farsça Tercüme

Farsça Noter Onaylı Tercüme

Çevirilerde “noter onayı” tercümanın bağlı olduğu noter tarafından çevirinin geçerli ve doğruluğunun onaylanması işlemidir. İzmir noterliklerinde yemin zaptına sahip tercümanlarımız tarafından tercüme edilen Farsça belgelerinizin noter onayı yapılarak tarafınıza teslim edilir. Yemin zaptına sahip tercümanlarımızın yaptığı tercümeler noter onayı yapılarak sizlere teslim edilir.

Farsça Yeminli Tercüme

Noter onayı gerektirmeyen belgelerinizi yeminli tercüman ıslak imzalı ve kaşeli olarak teslim ediyoruz. Ayrıca İzmir Konak ofisimizden teslim alma durumu olmayan müşterilerimize kargo ile teslimat sağlıyoruz. Yeminli belgelerde orijinal belgeye gerek kalmadan belgenin taranmış veya net foto hali üzerinden çeviri yapılabilmektedir. Bu sebeple yeminli çeviri yapılacak belgeleri bize eposta veya whatsapp ile ulaştırmanız yeterlidir.

Farsça Sözlü Tercüme

Farsça sözlü tercümanlarımız insan ilişkileri sağlam, ifade yeteneği güçlü, dinamik, güzel diksiyona sahip en az 10 yıllık deneyime sahip tercümanlardır. Sözlü tercüman talepleriniz için bizimle en az 3-4 gün önceden irtibata geçmeniz gerekmektedir. Sözlü tercümenin konusu, terminolojisi, yeri ve zamanına uygun tercümanımız için bize ulaşarak randevu alabilirsiniz. Ayrıca noter ve tapu işlemleriniz için gereken adli ve yeminli tercümanlarımız da mevcuttur.

Farsca reklam 1024x1024 - İzmir Farsça Tercüme
Call Now Button