Tercüme Bürosu

Colorans Group tercüme bürosu, uzun yıllara dayanan deneyimiyle tüm dillerde tercüme hizmeti vermektedir.  Tercüme ofisimiz gelişen teknolojiye ayak uydurarak tüm Türkiye’ye online olarak tercüme hizmeti vermektedir. Online olarak bize 24 saat +90 552 278 37 68 numaralı telefon & whatsappdan ulaşarak ihtiyacınızı belirtebilir, dosyalarınızı whatsappdan iletebilirsiniz. İsterseniz web sitemizdeki teklif sayfamıza girerek tercüme yaptırmak istediğiniz dili seçerek dosyalarınızı yükleyebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.  Ücret ve tercüme süresini hızlıca size belirteceğiz. Ardından EFT veya havale yoluyla ödeme yaparak tercümenizi başlatabilirsiniz. Siz evinizden veya işyerinizden ayrılmadan tercümenizi başlatmış olacaksınız. Belgelerinizin sadece tercümesi gerekliyse sizlere eposta aracılığıyla iletiyoruz. Eğer yeminli veya noter onaylı olarak belgelerinizi istiyorsanız kargo ile adresinize ulaştırıyoruz.

Yeminli Tercüme Bürosu

Colorans Group ‘’yeminli tercüme bürosu’’ tercümelerinizi talebinize bağlı olarak yeminli tercüman kaşeli ve imzalı olarak sizlere teslim etmektedir. Tüm dillerde yeminli tercüman kadromuzla yeminli tercümelerinizde sizlere hizmet vermekteyiz. Eğer belgelerinize noter onayı gerekiyorsa noter onay işlemleriniz için firmamız sizlere yardımcı olacaktır. Sizin gelmenize bile gerek kalmadan noter işlemlerinizi biz yapıyoruz. Adresinize kargo ile teslim ediyoruz.

Ayrıca Türkiye’den aldığınız belgeleri yurtdışında kullanacaksanız belgelerinize noter onayı sonra apostil mührü yaptırmanız gerekmektedir. Firmamız apostil işlemlerinizi sizin adınıza yapmaktadır.

Tüm bu işlemler ve detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Yeminli Tercüme Ofisi

Colorans Group ‘’yeminli tercüme ofisi’’ ile 7/24 whatsapp & telefon aracılığıyla irtibata geçebilirsiniz. Yemin veya noter onayı gerektiren belgelerinizi ister whatsappdan ister eposta aracılığıyla gönderebilirsiniz. Yemin ve noter talebinize uygun fiyat ve süre teklifimizi size hemen ileteceğiz.

Tüm Türkiye’ye Çevrimiçi Tercüme Hizmeti

Colorans Group tercüme bürosu olarak çevirilerinizi mekandan ve zamandan bağımsız yapıp sizlere teslim ediyoruz. Bize 7 gün 24 saat whatsappdan, telefonumuzu arayarak veya eposta aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Dosyalarınızı bize web sitemizde teklif al kısmından, eposta ile veya whatsappdan gönderebilirsiniz. Tercüme edilecek dili, yemin, noter onayı veya apostil durumunu belirtmeniz yeterli. Size hemen fiyat ve süre bilgisi veriyoruz. Onayınıza istinaden havale ve eft ile tercüme bedelini alıyor ve işleminizi hemen başlatıyoruz. Belirttiğimiz süre içerisinde tercüme edilmiş belgelerinizi eposta veya kargo (yeminli ve noter onaylı ise ) ile teslim ediyoruz.

IZMIR CIGLI TERCUME BUROSU - Tercüme Bürosu

Call Now Button