Formül B Tercüme – Evlenme Belgesi

Formül B (Form B) Uluslararası evlenme kayıt örneği belgesi olup evlilik kayıt ve tescil işlemleri için bu belgenin yeminli tercümesi, noter onayı ve apostilinin yapılması gerekmektedir. Türkiye’de yaptığınız evliliği yurtdışında kanıtlayabilmeniz için Formül B tercüme edilerek noter onaylı ve apostilli olarak sunulmalıdır.

Firmamız tüm dillerde yeminli Formül B tercüme, noter onayı ve apostil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bize Formül B belgenizi ( evlenme belgesi ) whatsapp, eposta veya kargo ile gönderebilirsiniz. Belgeler ulaştıktan sonra işlemlerinizi tamamlayıp belgenizi tüm Türkiye’ye kargo ile teslim ediyoruz.

Formül B Evlenme Belgesi Nereden Alınır?

Formül B evlenme belgenizi İl veya İlçe Nüfus Müdürlüklerinden, yurtdışındaysanız Türkiye Konsolosluk veya Büyükelçiliklerinden alabilirsiniz. Aynı zamanda evlenme belgenize apostil onayı yaptırmanız gerekmektedir. Yurtdışında iseniz konsolosluklardan, Türkiye’de iseniz Kaymakamlık ve Valiliklerden Formül B (Uluslararası Evlenme Belgesi) belgenize Apostil mührü yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca yurtdışında vereceğiniz kurum noter onaylı tercüme talep ediyorsa firmamız bu işlemleri yapmaktadır.

Formül B Evlenme Belgesi Tercüme Fiyatları

Form B ( Evlenme Belgesi) tercüme fiyatları belgenizin hedef diline göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca noter onayı ve apostil işlemlerde fiyatlandırmada önem arz etmektedir. Firmamıza ulaşarak detaylı bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Belgenizi yurtdışında vereceğiniz kuruma noter onayı ve apostil  talep edip etmediğini sormalısınız. Fiyatlandırmayı noter ve apostil işlemleri etkilemektedir. Talebinize bağlı olarak hazırladığımız belgenizi adresinize kargo ile teslim ediyoruz.

Formul B Tercumesi - Formül B Tercüme – Evlenme Belgesi
FORMUL-B. ÇOK DİLLİ EVLENME KAYIT ÖRNEĞİ.
Call Now Button