Azerice yeminli tercüman

Azerice veya Azerbaycan dili Azerbaycan’ın tamamında ve İran’ın güney kısmında konuşulan bir dildir. Azerbaycan ile olan yakın ticari ilişkilerimiz Azerice tercüme ihtiyacını doğurmaktadır. Firmamız Colorans Group, profesyonel Azerice yeminli tercüman kadrosuyla yeminli, noter onaylı tercüme hizmeti vermektedir. Uzman Azerice tercümanlarımız ile teknik, ticari, tıbbi ve diğer alanlarda ki belgelerinizi tercüme ediyoruz.

Azerice Yeminli Tercüme

Yeminli tercüme, notere bağlı olan yemin zaptı almış olan tercümanların yaptığı tercümedir. Colorans Group, İzmir noterlerine bağlı Azerice yeminli tercüman kadrosuna sahiptir. Azerice yeminli tercüme çoğu kurum tarafından yasal olarak kabul edilmektedir. Ayrıca noter işlemi olmadan Konsolosluk ve nüfus daireleri Azerice yeminli tercüme belgelerini kabul etmektedir.

Azerice Noter Onaylı Tercüme

Noter onaylı tercüme, yeminli tercüman tarafından tercüme edilen belgelerin ilave olarak noter tarafından onaylanması işlemidir. Azerice noter onaylı tercüme olacak evraklar öncelikle Azerice yeminli tercüman tarafından tercüme edilmesi gerekmektedir. Daha sonra tercümanımızın kayıtlı bulunduğu noterde noter onayı yapılarak teslim edilir. Azerice noter onaylı tercüme en çok Azerbaycan vatandaşıyla evlilik işlemlerinde gerekir. Evlilik dairesi Azerice doğum belgesi, bekarlık belgesi ve pasaportun Azericeden Türkçeye tercümesini noter onaylı istemektedir.

Azerice Ticari Tercüme

Azerbaycan ile ticari ilişkileri bulunan firmalar birçok resmi belgesini kullanmak için tercüme yaptırmaya ihtiyaç duyar. Bu nedenle firmamız alanında uzman Azerice tercümanlarıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Belgelerinizi ister mail aracılığıyla ister ıslak imzalı kaşeli olarak kargo ile adresinize teslim sağlayabiliriz.

Azerice Tıbbi Tercüme

Azerbaycan’dan Türkiye’ye muayene olmak için gelen Azerbaycan vatandaşları Azerbaycan’daki tedavi raporları, reçeteleri vb. evraklarını doktora sunmak için Türkçe’ye tercümesine ihtiyaç duyar. Aynı şekilde Azerbaycan’a giden Türk vatandaşları Azerice tercümeye ihtiyaç duyarlar. Firmamız Tıp alanında uzman Azerice tercümanları ile tıbbi tercüme ihtiyaçlarınızda yanınızdadır.

Azerice Tercüme Fiyatları

Azerice tercüme fiyatları belgenin hacmine, uzmanlık alanına, yeminli ve noter onaylı olma durumlarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Colorans Group fiyatlandırma için belgelerinizi elektronik ortamda alarak incelemekte ve ardından fiyat ve süre bilgisi sunmaktadır. Bize +90 552 278 37 68 numaralı whatsapp hattımızdan veya info@colorans.com mail adresimizden ulaşarak fiyat ve süre bilgisi alabilirsiniz.

AZERICE YEMINLI TERCUMAN - Azerice yeminli tercüman
Call Now Button