İzmir Tercüme

Colorans Group, İzmir çeviri ofisimiz tüm dillerde alanında uzman yeminli tercüman ekibi ile çalışmaktadır. Alanında uzman yeminli tercüman ekibimizle İzmir çeviri büromuzda yeminli tercüme ve çeviri hizmetleri sunuyoruz.
Resmi belgelerinizin çevirilerini talep halinde noter tasdiki ve apostil işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

İzmir Yeminli Tercüme

Belgeleriniz İzmir çeviri büromuzda ıslak imza ve yemin kaşesi vurularak yeminli olarak tercüme yapılmaktadır. Yeminli tercümeleriniz firmamıza bağlı yeminli tercümanlar tarafından çevrilmektedir.

İzmir Teknik Tercüme

Teknik içerikli dokümanlarınız İzmir çeviri ofisimizde, alanında uzman ve eğitimli tercümanlarımız tarafından çevirisi yapılmaktadır. Sonrasında editör kontrolünden geçtikten sonra size teslim edilmektedir.

İzmir Hukuki Çeviri

Hukuki içerikli belgeler ve mahkeme kararları, vb. belgelerinizin hukuki çevirisi yapılmaktadır. Hukuki çevirileriniz alanında uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. Bununla birlikte talep halinde belgelerinizin yemin ve noter işlemleri de yapılmaktadır.

İzmir Kitap, Katalog ve Broşür Tercümesi

Tüm alanlarda kitap, dergi, katalog ve süreli yayınlarınızın tercümeleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Firmamız alanında uzman edebi tercüman kadrosuna sahiptir.

Ayrıca web sitenizi SEO uyumlu olarak ve çeviri yapılan ülke yerelleştirmesi yaparak çeviriyoruz.

İzmir Pasaport Çevirisi

Tüm ülkelere ait pasaportlarınız, yeminli tercüman kaşeli, imzalı olarak çevirisi yapılmaktadır. Ayrıca talep halinde pasaportlarınızın noter ve apostil işlemleri de firmamız tarafından yapılmaktadır.

İzmir Diploma Çevirisi

Lise, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarınız, transkript ve not dökümlerinizin tercümesi yapılmaktadır. Ayrıca bu resmi evraklarınız istenirse yeminli ve noter tasdikli olarak tercüme edilmektedir.

Call Now Button