İngilizce Tercüme İzmir

İngilizce tercüme İzmir bürosu Colorans Group, deneyimli İngilizce yeminli tercüman kadrosuyla sizlere kaliteli hizmet vermektedir. Tercüme profesyonel bir iştir. Bu yüzden deneyimsiz, bu işi part-time olarak yapan kişilere teslim etmek hem maddi hem manevi zararlar vermektedir. İngilizce tercüme İzmir ofisimiz yurt içi, yurt dışı birçok şirket ve bireysele İngilizce tercüme hizmeti vermektedir.

Firmamız aldığı İngilizce tercüme işlerini ana dili veya ana dili seviyesinde İngilizceye hakim tercümanları ile yapmaktadır. İngilizce tercümesi yapılan dosyalarınız son kontrol işlemine tabi tutulur.  Redaktörümüz tercümesi yapılmış dosyayı okuyup gerekli düzeltmeleri yaptıktan sonra sizlere teslim edilmektedir.  

İngilizce Yeminli Tercüme

İngilizce yeminli tercüme hizmeti veren Colorans Group en az 10 yıllık deneyime sahip İngilizce yeminli tercümanlarla çalışmaktadır. Yeminli tercüman olmak için mahkeme ve noter huzurunda yemin zaptı imzalamak gerekmektedir. Bünyemizde her sektör ve alana özel bilgi ve deneyime sahip, o alanda uzun yıllar tercüme yapan tercümanlar bulunmaktadır.

İngilizce Noter Onaylı Tercüme

Colorans Group yeminli tercümesini yaptığı belgelerin ihtiyaç duyulursa bağlı bulunduğu noterden onayını da yapmaktadır. İngilizce noter onaylı tercüme hizmeti için firmamız ekstra bir ücret talep etmez. Müşteri sadece noter onayı için notere mühür ücreti öder.

İngilizce Apostil İşlemleri

Apostil, Türkiye’de alınmış resmi bir belgenin yurtdışında geçerli olmasını sağlayan mühürdür. İngilizce noter yeminli tercümesini yapılan bir belgeye konsolosluk ve kaymakamlıklarda apostil yapılmaktadır. İngilizce tercüme bürosu Colorans Group, noter yeminli tercümesini yaptığı belgelerin apostil işlemlerini de yaptırarak müşterilerine teslim etmektedir.

Başlıca İngilizce Çeviri Hizmetleri

  • Yeminli İngilizce tercüme
  • İngilizce noter onaylı tercüme
  • Teknik İngilizce çeviri
  • Akademik İngilizce çeviri
  • İngilizce makale çeviri
  • Tıbbi İngilizce çeviri
  • Ticari İngilizce çeviri
  • Teknik İngilizce çeviri

Colorans Group daha birçok alanda İngilizce – Türkçe, Türkçe – İngilizce, Rusça – İngilizce, İngilizce- Rusça çeviri hizmeti vermektedir. İngilizce online çeviri bürosu olarak hizmet verdiğimizden dolayı dosyalarınızı sizlere e-posta aracılığıyla teslim ediyoruz.

İngilizce Çeviri Fiyatları

Firmamız İngilizce çevirilerde profesyonel bir tercüman kadrosu ile çalışmaktadır. Çeviri eğer bir profesyonel tarafından yapılmazsa firma veya şahıs kaliteden ötürü büyük zararlara uğramaktadır. Bu nedenle çeviriyi profesyonel bir firmaya teslim ettiğinizden emin olmanız gerekmektedir.

İngilizce Türkçe çeviri fiyatları belgenin uzmanlık alanına ve hacmine bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca firmamız başta İngilizce Rusça çeviri olmak üzere tüm çapraz çevirilerde profesyonel tercümanlara sahiptir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilmek için dosyalarınızı bize e-posta ile iletmeniz gerekmektedir. Ekibimiz tarafından gerekli incelemeleri yaparak sizlere hızlıca fiyat ve süre bilgisi veriyoruz.

Ingilizce Tercume Izmir 1024x536 - İngilizce Tercüme İzmir
Call Now Button