Günlük Kiralık Ofis İzmir

Şirket sahipleri ve serbest çalışanlar işlerini yaparken kazanç hesaplaması yaparken artık yapabilecekleri tasarrufları da göz önünde bulundurmaktadır. Bu aşamada ofis masrafları çalışanlara büyük bir yük olmaktadır. Çalışanlar mümkün derecede ofis masraflarını azaltmak istemektedir. Ofis kirası, aidat, elektrik, su, doğalgaz ve internet masrafları her ay düzenli olarak çalışanların karşısına çıkmaktadır. Bu masrafları azaltmanın en makul yolu günlük kiralık ofis seçeneğini değerlendirmektir. Colorans Group, günlük kiralık ofis İzmir kapsamında uygun fiyatlarla ofis ihtiyaçlarınızı karşılama imkanı sunmaktadır. Ayın ihtiyacınız olan günlerinde ofisimizi kullanarak masraflarınızı büyük ölçüde azaltabilirsiniz.  Size sunduğumuz paylaşımlı ofis alanımızda sınırsız internet ile rahatça çalışabilirsiniz. Ayrıca talebe bağlı olarak self-servis çay, kahve servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İzmir Konak’ta Günlük Kiralık Ofis Hizmeti

Günlük ihtiyacınız oranında Colorans Group’un günlük kiralık ofis İzmir hizmetiyle merkezi bir konumda işlerinizi yapabilirsiniz. İzmir Konak merkezde bulunan ortak ofisimiz sizlere konforlu ve sakin bir çalışma ortamı sunmaktadır.  Mimarlar, avukatlar, muhasebeciler, öğrenciler ve her sektörler iş sahipleri paylaşımlı ofisi tercih edebilir. Colorans Group 8 kişilik ortak alanı sakin ve kullanışlı çalışma ortamı arayanlar için çok elverişlidir.

Colorans Group bünyesinde yer alan günlük kiralık ofis hizmetini tercih ederek çok uygun fiyatlarla ofis ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Farklı sektörlerden çalışanlarla bir arada çalışarak sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz. Ayrıca yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Böylece aylık ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda günlük kiralama yaparak ofise kullanmadığınız günler için para ödemek zorunda kalmazsınız. İzmir Konak’ta İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü yanında bulunuyoruz. Sağlık İş hanında bulunan alanımız haftanın 6 günü 9:00 – 18:00 saatleri arasında sizlerin hizmetindedir. Ayrıca taleplerinize bağlı olarak günlük, aylık ve yıllık kiralama seçeneklerimizde bulunmaktadır. Bizlere +90 552 278 37 68 numaralı telefondan veya info@colorans.com e-posta adresi aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

günlük kiralık ofis İzmir
var _qevents = _qevents || []; (function() { var elem = document.createElement('script'); elem.src = (document.location.protocol == "https:" ? "https://secure" : "http://edge") + ".quantserve.com/quant.js"; elem.async = true; elem.type = "text/javascript"; var scpt = document.getElementsByTagName('script')[0]; scpt.parentNode.insertBefore(elem, scpt); })(); _qevents.push({ qacct:"p-jsLxdn7QGpxCN", source:"wp" });